KÁČÁTKA na CESTÁCH…

Měli jsme mnoho důvodů vyrazit na výlet. A těšili jsme se, protože nám paní učitelky opakovaly, že to bude prima, bude to hodně zajímavé a budeme čučet. Vážně jsme čučeli…

Tak třeba; prošli jsme “po svých” nová zajímavá místa prosluněnou jarní krajinou v okolí, vystoupali mnoho schodů na hrad Trúba, kochali se pohledem do širokého okolí (někteří tvrdili, že vidí Kateřinice); seznámili jsme se s novým psím kamarádem, ale i jinými zvířaty, třeba těmi cizokrajnými, mohli jsme si je zblízka prohlédnout, některá i osahat a vyfotit se s nimi, získali jsme svlečenou hadí kůži; dozvěděli jsme se, jak vypadá indiánský foukací jedový šíp; víme už, proč se ty sladké dobrůtky jmenují štramberské uši a jak se pečou, dokonce jsme se spolupodíleli na jejich přípravě v pekařské dílně a samozřejmě je ochutnávali.

Prohlédněte si fotky s popiskami ve FOTOGALERII a uvidíte, že co vám říkáme, je pravda pravdoucí.

Ještě vám pošeptáme, že v pekárně U Káči jsme vlastním přičiněním upekli dobroty nejen pro sebe, ale i pro naše maminky, jež zanedlouho oslaví svůj svátek. Chystáme pro ně totiž překvapení s názvem “Jak se peče štěstí”. Ale o tom až příště. Zatím pšššššššššššt, mějte jazyk za zuby!!!

Vaše Káčátka.

Kontakty

Mateřská škola Kateřinice, příspěvková organizace,
Kateřinice 107, 742 58

IČ: 70984123
Datová schránka: 4znksnr
Telefon: 556 729 019
E-mail: ms@katerinice.cz
Ředitelka: Bc. Zuzana Němcová
Vedoucí ŠJ: Renáta Vlčková
E-mail: jidelna@katerinice.cz

Připravujeme
12. 12.   Vánoce ve městě (Sluníčka)
15. 12.   Vítání občánků (Sluníčka – vybrané děti)
18. 12.   Vánoční nadílka v mateřské škole  

 

 

 

 

Naše fotografie